Kontakta oss

StjärnDistribution AB
Hästskovägen 12
813 33 HOFORS

Tel: 0290 - 76 76 76

Kundtjänst
order@sdist.se

Chatt och supportportal
order.sdist.se

Öppettider

Kundtjänst har öppet helgfria vardagar 09:00-16:00

StjärnDistribution

Våra primära kontaktuppgifter:

Kundtjänst 0290-76 76 76 order@sdist.se
Ekonomi 0290-76 76 97 ekonomi@sdist.se
Avtal   avtal@sdist.se
Databas/katalog   db@sdist.se
Webb   webb@sdist.se
Teknik/utveckling   teknik@sdist.se
Support uppdragsgivare/förlag 0290-76 76 99 support@sdist.se
Fax 0290-76 76 86

OBSERVERA! Vi rekommenderar att enbart använda ovanstående nummer och mailadresser. De betjänas av flera anställda och din förfrågan riskerar inte att bli försenad pga semester, sjukdom eller annan frånvaro.

OBSERVERA! Skicka aldrig samma ärende till fler än en huvudmottagare (Till-fältet). Använd istället våra gemensamma adresser ovan, så ser vi till att rätt person besvarar ditt ärende.

Kundtjänst

Madeleine Lindholm Årmann
Databas & kundtjänst
0290-76 76 78 madeleine.lindholm.armann@sdist.se
Johanna Hjulström
Kundtjänst
0290-76 76 74 johanna.hjulstrom@sdist.se
Per Pettersson
Kundtjänst
0290-76 76 73 per.pettersson@sdist.se
Jenny Johansson
Kundtjänst
0290-76 76 91 jenny.johansson@sdist.se

Ekonomi

Lena Lundberg
Reskontra
0290-76 76 92 lena.lundberg@sdist.se
Eva Eliasson
Ekonomi
0290-76 76 95 eva.eliasson@sdist.se

Lager och produktion

Ida Mäntylä
Lager och produktion
0290-76 76 71
Susanna Georgsson
Lager och produktion
0290-76 76 71
Sandra Kuure Pettersson
Lager och produktion
0290-76 76 71
Carl Halfvars
Lager och produktion
0290-76 76 71
Lamin Sanyang
Lager och produktion
0290-76 76 71
Lamin Ciisay
Lager och produktion
0290-76 76 71

Grafisk form och webb

Renée Edlund
Grafisk Formgivning
08-440 76 79 renee.edlund@sdist.se
Sandra Ehlers
Webbdesign
08-440 76 78 sandra.ehlers@sdist.se
Erik Axelsson
Digitaltryck
0290-76 76 83 erik.axelsson@sdist.se

Systemutveckling

Markus Kvist
Systemarkitekt
0290-76 76 93 markus.kvist@sdist.se
Mattias Frännfors
Systemutvecklare
0290-76 76 89 mattias.frannfors@sdist.se

Ledning, försäljning och HR

Peter Boqvist
VD
0290-76 76 77 peter.boqvist@sdist.se
Helena Blom
VD Assistent, personalansvarig
0290-76 76 79 helena.blom@sdist.se
Engla Neva-Juoni
Produktionsledare
0290-76 76 81 engla.neva-juoni@sdist.se
Björn Flaschen
Försäljning och avtal
0290-76 76 72 bjorn.flaschen@sdist.se
Ane Frostad
Projektledare
08-440 76 77 ane.frostad@sdist.se
PayEx, ASP.NET, Cisco, nopCommerce